Focení zvířat a domácích mazlíčků

Milujete svého pejska, kočičku nebo jiného domácího chlupáče nebo opeřence? A už jste mu nechali vytvořit kvalitní portrét? Váš chlupatý člen rodiny si zaslouží víc než domácí foto z levného foťáku, co myslíte? Focení zvířat a domácích mazlíčků je stále populárnější. Spousta lidí má doma fotku psa stojícího na dvorku, ležícího někde v poli, vy ale můžete světu ukázat, že váš pes je výjimečný a že ho máte rádi.

Nechte se s ním vyfotografovat bok po boku, s profesionálním nasvícením, Používaná fototechnika a zkušenostmi kreativního fotografa. Upoutejte pozornost vašich přátel a vyrazte jim dech tím, že jim pošlete fotografie přes internet nebo si necháte zhotovit větší tisk, necháte si vytvořit obraz na stěnu nebo skládačku puzzle. Na fotografii bude vypadat skvěle nejen váš pejsek, ale také vy. Pokud je vaším domácím mazlíčkem partrer/partnerka, přítel/přítelkyně, manžel/manželka, není nic jednoduššího, než si nechat vytvořit profesionální portrétní fotky.

Už je na Vás, jestli budete chtít vyfotit v ateliéru, doma nebo v poutavém exteriéru. Stačí mi jen zavolat nebo napsat a domluvíme se.

Focení psů mne baví, stejně jako být fotograf koček. Domácí mazlíci jsou prostě součásti nás a zaslouží si být zvěčněni stejně jako my.

Podívejte se v sekci Portfolio – domácí mazlíčci, jak vypadala focení Domácích mazlíků.