Fotograf

Pořádáte akci pro firmu nebo pro sebe a chcete akci nafotit profesionálem? Focení akcí, oslav nebo team-buildingů se zabývám dlouho a nabízím kvalitní reportáže. Moje fotky vždycky zaujmou a ukáží, co se na akci dělo a jaká tam byla atmosféra. Žádné ledabylé cvakání milionu fotek a z nich vybrat padesát nejlepších. Nad focením přemýšlím. Jsem fotograf z Prahy 4 – Modřan, ale nebojím se opustit Prahu a dojet za Vámi na místo konání akce.

Profesionální výbava

Když si mne někdo objedná, vždy přicházím s profesionálním technickým výbavením, které mne za celou dobu focení nikdy nezklamalo. Je samozřejmé, že profesionální fotoaparát a objektivy nejsou všechno, člověk s tím musí i umět zacházet. Od roku 1998 jsem se už něco málo stačil naučit a tak mimo focení pořádám i různé kurzy a workshopy pro začínající a amatérské fotografy.

Svatební fotorgraf

svatby

Jsem tu pro lidi, kterým na kvalitě svatebních fotografií opravdu záleží a neobjednávají svatebního fotografa jen z povinnosti pro dokumentaci svatebního dne.

lidé

Portrét, Glamour, Boudoir, Pin Up… To vše i více u mě najdete. Focení v exteriéru, ateliéru nebo kdekoli jinde.

Portrétní fotograf
Párty fotograf

párty

Narozeninová oslava, teambuildingová akce, kolaudační párty a jakákoli jiná párty, kterou je nutno zaznamenat!

domácí mazlíci

Už jste nechali udělat kvalitní portrét svému chlupatému členu rodiny? Je to přeci jen člen rodiny a co si budeme povídat, točí se okolo něho celá domácnost…

Fotograf domácích mazlíčků
Produktová fotografie

Produkty

Profesionální produktové fotky obohatí a zkrášlí váš e-shop, online nebo tištěný katalog.

prostory

Fotografie provozovny, ať je to výrobní hala nebo malá kavárna, budou ozdobou kanceláří, firemních kalendářů nebo webových stránek.

Focení prostor